ADANA KOLEJİ | Yasal Uyarı

Tanımlar ve Koşullar

Adana Koleji Eğitim Kurumları Okulları’nın kurumsal web sitesine hoş geldiniz.

Bu web sitesi, Adana Koleji’ne aittir.

Bu web sitesinin sahibi ve yürütücüsü Adana Kolejidir. Ziyaretçiler aşağıdaki koşullara uymakla yükümlüdürler. Bu nedenle devam etmeden önce aşağıda belirtilenleri dikkatle okumanızı rica ediyoruz. Burada geçen “bu web sitesi” ifadesi, Adana Koleji kurumsal web sitesi anlamında kullanılmaktadır.

Diğer Adana Koleji web siteleri, burada belirtilenlerden farklı koşullara sahip olabilir. Adana Koleji Siteleri’ni ziyaret ettiğinizde lütfen her bir web sitesinin kendisine ait koşullarını okuyun ve burada belirtilen koşulların bütün Adana Koleji web siteleri için geçerli olduğu kanaatini taşımayın.

Yasal Uyarı

Bu web sitesinde adanakoleji.k12.tr dışındaki web sitelerine bağlantılar verilebilmektedir.

Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Adana Koleji Okulları Birim ve Bölümlerine ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Adana Koleji veya bağlı kurumları hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde, ilgilenebileceğiniz hizmetleri bulmada size kolaylık ve hız sağlamak amacıyla sunulmaktadır. Adana Koleji veya bağlı kurumları, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Adana Kolejine veya bağlı kurumları ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu hizmetlerin size uygun olup olmadığına karar vermek sizin sorumluluğunuzdadır. Adana Koleji, söz konusu web sitelerinin sahiplerinden ya da operatörlerinden ya da onların sağladığı mal ya da hizmetlerden, ya da web sitesinin içeriğinden sorumlu olmadığı gibi, bunlarla ilgili olarak herhangi bir anlaşmaya girmemiş, garanti vermemiş ya da herhangi bir taahhütte bulunmamıştır.

Bu nedenle bunlardan dolayı herhangi bir yükümlülüğü (bu web sitesinin bağlantı sağladığı bir başka web sitesinin içeriğinde herhangi bir üçüncü şahsın fikri haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle tazminat talebinden doğabilecek herhangi bir yükümlülük dahil olmak üzere) kabul etmemektedir.

Bu web sitesinde yer alan bütün bilgiler genel nitelikte olduğundan bunlara dayanarak karar vermemeniz gerekir. Adana Koleji bu web sitesinde sunulan bütün bilgilerin, web sitesine dahil edildiği an itibariyle, doğru olmasına gayret etmekte, ancak bunların doğru olduğuna dair garanti vermemektedir.

Bu bilgilere ya da tavsiyelere dayanarak verdiğiniz kararların sonuçlarından, uğrayabileceğiniz zarar ya da ziyandan Adana Koleji sorumlu değildir.